Spolky a organizace - Smečky Spáru

Co vás zajímá nejvíce

Historie světa (25) Místopis (29) Povídky (45) Hrdinové (21) Systém VAH (12) Bestiář (35) Nové rasy (29) Náboženství (14) Doplňky (7) Larpy a jiné aktivity (14)

Celkem hlasů: 231

Kniha návštěv

Něco zlého se blíží, šeptají jazyky lidí, elfů a dalších ras, obývajících Caravon. Proroci apokalypsy to hlásají na nárožích veřejně. Ani silná lidská království nejsou tak bezpečná, jako dříve. Jedna hrozba, která sužuje celý kontinent a vyvolává mnoho spekulací o naplnění temných proroctvích jsou smečky Spáru!

Toto bratrstvo přišlo na Kion roku 686 Věku lidí, takže je poměrně mladé. Jsou to Temní vlkodlaci, velmi mocné stvůry lačnící po krvi. Nikdo neví, jaké jsou jejich záměry. Snad mají svět připravit na příchod Xartha. Nikdo se jim zatím nedokázal úspěšně postavit. Lidé je zatím nazývají Smečky Spáru, nebo také Krvavý Spár...
Pohybují se po území Keldarie, Astalonie a svobodných měst. Vždy bleskově udeří a zmizí. Nenechávají nikoho na živu. Mezi lidmi budí strach a lidé se jen při zaslechnutí zmínky o nich děsí. Říká se, že je vede obrovský vlkodlak, černý jako sama smrt a velký jako medvěd. Nikdo ho prý nedokáže zabít, ba ani zranit.
Znakem bratrstva je, jak už název napovídá, spár. Na místech, kde bratrstvo bylo zanechává krvavou čáru ve tvaru onoho spáru, obvykle v tělech svých obětí.
Bratrstvo působí odděleně v několika smečkách, které se jednou za čas na nějakém temném místě setkají. Což svědčí o tom, že to nejsou pouze hloupé temné bytosti, lačnící po krvi, ale že je v jejich jednání nějaký řád... Nájezdy jejich smeček v poslední době sílí a téměř v každém městě dostanete za hlavu temného vlkodlaka velkou odměnu.

Diskuse pro článek Smečky Spáru:

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile10.gif./] [.smile04.gif./] [.smile01.gif./] [.smile05.gif./] [.smile06.gif./] [.smile08.gif./] [.smile09.gif./] [.smile02.gif./] [.smile03.gif./] [.smile07.gif./]
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?

Mořský had


TOPlist

Add to Google
Taria
Dračí Doupě 2