Spolky a organizace - Bratrstvo stříbrné krve

Co vás zajímá nejvíce

Historie světa (25) Místopis (29) Povídky (45) Hrdinové (21) Systém VAH (12) Bestiář (35) Nové rasy (29) Náboženství (14) Doplňky (7) Larpy a jiné aktivity (14)

Celkem hlasů: 231

Kniha návštěv

Jedno z nejznámějších společenství, zaměřené na lov mágů a čarodějů.. Jeho působení se vztahuje především na východní pobřeží Caravonu.

Tato organizace byla před několika lety naprosto zmasakrována spojenými silami Bratrstva magie a několika dalších cechů. Šlo o skupinu zabijáků, kteří se specializovali na likvidaci čarodějů, démonů a dalších magických stvoření. Zabít mága není nic snadného, ale členové cechu vyvinuli vlastní systém kouzel a dovedností, který měl za úkol zbavit cíl magických schopností a prorazit ochranná kouzla. Je naprosto samozřejmé, že žádný čaroděj nenechá potulovat po městě někoho, proti komu je téměř bezbranný. Masakr Bratrstva stříbrné krve si prozatím udržuje pověst nejkrvavější události za posledních několik let, přestože současná cechovní válka slibuje jeho brzké překonání. Po masakru několik přeživších členů zmizelo, je pravděpodobné, že někteří z nich žijí v Městě vyhnanců, nebo se přidali k jiným cechům, případně obojí.
Bratrstvo bylo údajně založeno Gevenským rytířem Mirathorem, jako společenstvo lovců temných mágů a nekromantů. Mirathor však po krátké době zmizel a nikdo netuší, co se s ním stalo. Už za jeho vlády však začalo bratrstvo získávat strukturu a pověst cechu zabijáků a po jeho zmizení se zaměření cechu rozšířilo na prakticky všechno, co umělo používat magii.

V současné době na území Rashského svobodného knížectví operuje vrah, patrně z klanu Krvavých dýk, kterému se říká Stříbrný. Tento assassin používá jako svoji značku černé dýky se znakem stříbrné kapky na čepeli. Nutno říci, že po několika vraždách čarodějů, vedení Bratrstva magie značně znervóznělo a za jakékoli informace o tomto tajemném zabijákovi se platí zlatem. Zatím tento vrah pracuje v Rashi pouze několik měsíců, ale už si stačil získat značný respekt.

Diskuse pro článek Bratrstvo stříbrné krve:

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile10.gif./] [.smile04.gif./] [.smile01.gif./] [.smile05.gif./] [.smile06.gif./] [.smile08.gif./] [.smile09.gif./] [.smile02.gif./] [.smile03.gif./] [.smile07.gif./]
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?

Trpasličí tunely


TOPlist

Add to Google
Taria
Dračí Doupě 2