Novinky - Práce na modulu pro Kion II - Zima

Co vás zajímá nejvíce

Historie světa (25) Místopis (29) Povídky (45) Hrdinové (21) Systém VAH (12) Bestiář (35) Nové rasy (29) Náboženství (14) Doplňky (7) Larpy a jiné aktivity (14)

Celkem hlasů: 231

Kniha návštěv

Práce na modulu pro Kion II - ZimaNěkolik nových zpráv ze světa Kion.

Zdravím všechny příznivce Kionu a přináším několik novinek z našeho světa. Jak název napovídá, budou se týkat především práce na prvním a základním modulu pro Kion.

Jako obvykle jde práce na modulu pomaleji, než jsme mysleli. V současnosti se s Mortenem pokoušíme shrnout historii Kionu do jedné časové osy. Také se nám podařilo opravit několik faktických chyb v již vydaných článcích. Dále pracujeme na popisech bílých míst na mapě, i v historii. Jelikož je zima, tak se můžete těšit i na tématický článek o Severních zemích.
Do dlouhodobějšího plánu ohledně modulu patří tvorba nových map a se zpožděním konečně uveřejnění betaverze modulu! Vše bude samozřejmě volně a zdarma ke stažení...
Také plánujeme tvořit články do Kionu, které by ho posunovaly dále v čase. Přeci jenom Kion má být žijící a vyvíjející se svět! To se bude odvíjet především od časové osy, na kterou se díky Mortenovi budete moci těšit. Tímto bych mu také chtěl poděkovat za spolupráci. Za tu děkuji i Nirakovi - článek Delor.
To by bylo asi prozatím všechno...
Přejeme pěknou zimu a Veselé Vánoce, nechť Vám bohové nadělí hodně dárků!Emoticon
Za team Kionu Nisen!

Diskuse pro článek Práce na modulu pro Kion II - Zima:

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile10.gif./] [.smile04.gif./] [.smile01.gif./] [.smile05.gif./] [.smile06.gif./] [.smile08.gif./] [.smile09.gif./] [.smile02.gif./] [.smile03.gif./] [.smile07.gif./]
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?

Trpasličí pevnost


TOPlist

Add to Google
Taria
Dračí Doupě 2