Náboženství

Co vás zajímá nejvíce

Historie světa (25) Místopis (29) Povídky (45) Hrdinové (21) Systém VAH (12) Bestiář (35) Nové rasy (29) Náboženství (14) Doplňky (7) Larpy a jiné aktivity (14)

Celkem hlasů: 231

Kniha návštěv

Pojednání o sférách pekelných

"Některý lidi vo sobě mluvěj jako vo smolařích, dyš se nenaroděj do dost bohatý rodiny, která by je živila místo poctivý práce. Ale co mam teprve řikat já dyš sem se narodil v Pekle?!"

Thasirský hrdina Uth´rek

Pojednání o sférách astrálních a smrti

Toto pojednání sepsal nejvýznamnější badatel a cestoval světy astrálními, jímž není nikdo jiný, než Astrielus Světopravec. V tomto spisu vás obecně seznámí se sférami, s tím co se děje po smrti s duší smrtelníka a jak lze cestovat sférami.

Bohy vyvolení

Mocný válečný zpěv ještě ani nedozněl a v tu chvíli se strop i podlaha síní začala klepat. Strop popraskal a několik kamenů dopadlo do řad orků a rozdrtilo pod sebou ty, kteří nestačili včas uskočit. "Děkuji ti Khalle, " zařval směrem vzhůru poslední z trpasličích válečníků. Hrdina byl od hlavy až k patě poset krvavými ranami a zdá se, že umíral. Ovšem úsměv na jeho tváři byl poněkud matoucí. V tu zemětřesení zesílilo, strop se propadl a zasypal jeho i zástupy orků kameny. Tak vznikl Khadirův val, ležící hluboko v kamenných síních Thorie, jehož historie sahá až do prvních válek s orky. Khadir je dodnes známým hrdinou mezi trpaslíky, na kterého se vzpomíná, jako na toho, který zastavil jeden z prvních a největších pokusů orků o invazi v Druhém věku...

Temný pantheon

Temný pantheonI pokřivený svět temných bytostí má své bohy. Koho uctívají skřetí hordy, pekelné legie nebo třeba mrtví z království prokletých? Kdo jsou ti, jejichž oltáře jsou zkrápěny krví? Výkvět zla, nebo jen neprávem zavrhovaní?

Božstva trpaslíků

Božstva trpaslíkůZde naleznete výčet nejmocnějších a nejznámnějších trpasličích bohů, uctívaných jak v trpasličí říši Thorii, tak všude jinde kde "muži s kamennými srdci kámen lámou a železo kují..."

Božstva elfů

Božstva elfůZde najdete čtyři mocné bohy, kteřé uctívají elfové z elfího království Ilsea na Caravonu...

Božstva lidí

Náboženství je nedílnou součástí každého světa. Bohatý pantheon Kionu nabízí vašemu knězi mnoho možností, komu sloužit. Spasíte lidstvo ve jménu mocného Altimara, nebo budete rozsévat smrt pod Sharovou zástavou? A nezapomeňte, bůh může osvítit kohokoli...

 1
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?

Kion velká mapa-ochutnávka


TOPlist

Add to Google
Taria
Dračí Doupě 2